Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brána do pekel 2

6. 12. 2007

Přečetl jsem si na těchto stránkách "návod" jak otevřít bránu do pekel. Toto téma bylo dosti komentované a tak mě to zaujalo.

Nejdříve jsem neměl dost odvahy to zkusit, ale pak mě bratranec donutil to vyzkoušet. Podle pokynů jsem v 00:00 dali svíčku před zrcadlo do rohu pokoje a sledovali jsme svíčku přes odraz v zrcadle. Nestalo se nic a dělali jsme si z toho srandu, ale pak jak byla svíčka blízko k zrcadlu, tak na zrcadle začala vznikat začernalá skvrna.
Už jsme chtěli svíčku zfouknout, když v tom celé zrcadlo mírně zčernalo. To nás trochu zarazilo, ale to nebylo to nejděsivější. Když jsme se s bratrancem podívali do zrcdla, tak naše odrazy měly úplně bílé oči a nehýbaly se podle nás. To nás dost vyděsilo a utekli jsme z pokoje.
Doběhli jsme do obýváku a snažili jsme přemýšlet co dál, když v tom se začalo všechno ztmavovat a po chvíli jsme neviděli už vůbec nic. Za chvíli se začalo zase "rozsvěcet" a my jsme seděli znovu před zrcadlem. Přidalo mi jako bych měl halucinaci, ale bratranec viděl úplně to samé a to přece nemůže být náhoda.

Zapoměl jsem se zmínit - svíčka byla úplně rozteklá, ale když jsme se podívali na hodiny, bylo 00:02! Svíčka přece nemohla roztéct takhle rychle. Na tohle nikdy nezapomenu a ještě teď se mi zvedá žaludek při pomyšlení na to, co se stalo.