Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brána do pekel 3

16. 1. 2008
Četl jsem si příběh Lukáše: Brána do pekel. Velmi mě zaujalo, jak jste ho začali odsuzovat za to, že uctívá satanismus a že to není pravda. Já věřím jak v boha, tak i v satana, takže i v dobrou a zlou magii. Musí být prostě rovnováha, takže jsem se u těch vašich komentářů dost zasmál. Sami byste to nezkusili, ale hlavně, že máte plno keců. Já mám dost silné vnímání a tenhle pokus jsem zkusil...

Byli se mnou dva kamarádi. Prováděl jsem to už asi dvě minuty, když jeden z mých kamarádů, který tomu nevěřil a nemá duchovní vnímání se místo mě podíval do zrcadla. Okamžitě začal křičet a druhý kamarád mě odtrhnul od zrcadla. Ten, co mě odstrčil mi říkal, že jsem celou dobu nemrknul a nadechnul jsem se asi 3krát. Měl jsem prý úplně vykulené oči a strašně se mi potily ruce. Chvílemi při tom pokusu jsem slyšel tiché nářky.

Můj kamarád, co se podíval do toho zrcadla má už dva týdny silné noční můry, slýchává hlasy a při tom, jak se vzbudí z těch můr, je celý zpocený. Strašně se teďka bojí tmy, spí s rozsvěceným světlem v pokoji. Doufám, že se to co nejdříve spraví, protože cítím velkou vinu za to, co se mu stalo.

Tohle je varování pro ty, co tomu nevěří. Takže to raději nezkoušejte! A teď se do mě pusťte jako do Lukáše, že jsem idiot atd. Třeba se vám uleví a budete se cítit jako tvrdí kluci.
ČAU

Převzato ze stránky : http://zahady.mysteria.cz