Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herna

11. 7. 2007

AUTOR: Eliška Škorpiková,převzato ze stránky:http://www.strasidelnepribehy.estranky.cz/

Stalo se to jednou v Las Vegas roku 1991...
V jedné herně byl policista, který se jmenoval Alex Space, který zaručoval klid a žádné rvačky v té herně. Jednou tam přišel opilý chlap a napadl Alexe. Opilec měl zbraň a v zápalu rvačky ji vytáhl a policistu zastřelil. Než Alex vydechl naposled řekl jen: ,,Proklínám tuhle hernu a jeho dalšího majitele a lituju každého kdo bude mít stejnou funkci jako já!! Nedám tomuhle místu pokoj, dokud se nepomstím příbuzným tohohle opilce!!" pak zemřel. Dlouho nikdo po téhle příhodě do té herny nechodil a tak pustla a opilého vraha zavřeli. Ale ne nadlouho byl klid...
Rok 1994
Jeden zbohatlík jménem Josh se rozhodl, že zase hernu zprovozní. Většina lidí už na dávnou příhodu s Alexem Spacem zapomněla a tak se nikdo nebál tam vstoupit a policisté se nebáli tam hlídat. Josh si najal na hlídání policistu jménem Chris. Chris byl urostlý a dávno nevěděl o prokletí a litování tohohle místa... Jednou Josh nutil Chrise, aby zůstal v práci několik hodin po pracovní době. Chris nechtěl a po dlouhém dohadování se rozhodl, že dá výpověď. ,,Doma na mě čeká manželka a děti! TY nikoho nemáš, máš spoustu času a tím pádem dávám výpověď a tím pádem si tady můžeš hlídat sám!!" Josh si jen odfrkl, že je Chris slaboch a že má strach a proto tu prý nechce zůstat. Josh vyšel ven před hernu a koukl na noviny, které plitěleli díky větru k jeho nohám. Koukl se na ně a přečetl si že vrah z roku 1991, který zabil policistu Alexe právě v jeho herně, utekl! Josh si vzpomněl na dávno zapomenutý příběh a polil ho strach. Najednou šla kolem něj postava, která měla strašně dlouhý plášť a kdyby byl ten plášť jen o píď kratší tak by bylo vidět, že se postava vznáší. Když se postava dostala až před Joshe, naklonila se nad něj a pošeptala: ,,Ty jsi další, je ti to jasný?!" Pak se posunula za roh. Josh běžel za roh, ale když se tam koukl, tak tam nikdo nebyl! Koukl se na hodiny a zjistil, že je zrovna půlnoc. Byl hrozně vystrašený a myslel si: Kdo byla ta postava? Co myslela tím, že jsem další?? Pokoušel se na to nemyslet a šel si lehnout do svého bytu nad hernou. Ráno se vzbudil a říkal si, že ho strašně bolí břicho. Šel na záchod a tam zjistil, že potřebou na WC ta bolest asi nebyla. Šel do kuchyně a najednou ucítil že mu něco teče z břicha až na koberec. Koukl se na koberec a uviděl tam červené kapky. Koukl se na břicho a zjistil, že je postřelený. Pak omdlel. Ráno se sousedka koukla na noviny a zjistila, že celá rodina toho opilce, který utekl je mrtvá a mezi nimi byl i Josh.
Když byl Josh ještě trochu na živu a ležel na nemocničním lůžku, objevila se zničehonic u jeho postele ta postava a říkala: ,,Konečně klid. Když ještě někdo vejde do té herny, tak bude mrtvý! Jak se to říká...? Ano, pomsta je sladká! Nebo je to snad: proklínání je dobrý způsob pomstít se!?" Pak postava vytáhla zpod pláště nůž a studená , bílá ruka zasadila Joshovi poslední ránu, přímo do srdce. Lékaři zaslechli poslední Joshův jekot v životě a přiběhli do pokoje. Postava se jim před očima rozpadla na páru, která vyletěla oknem. Po tajemné postavě tam zbyl jen plášť. Zničehonic všichni lidi co chodili do herny, kterou dřív vlastnil Josh umírali tajemnou smrtí, kolem které bylo spoustu záhad a nikdo nevěděl proč umírají. Jisté bylo, že zemřeli kvůli výstřelu z pistole do břicha, na to samé místo, kam byl zasažen Josh. Jednou Chrise napadlo, že by mohli prozkoumat ten plášť, který zbyl po postavě a nakonec zjistili, že ten plášť kdysi nosil a patřil jisté osobě.
Jistému policistovi Alexovi Spaceovi...