Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zneužit mimozemšťankou

12. 7. 2007

 Podivný zážitek se stal v roce 1997 dvacetiletému studentovi Michaelu Greenovi. Mladý Londýňan se právě vracel nočním městem domů, když ho náhle ozářil oslnivý kužel světla. Vzápětí si mladík uvědomil, že je tažen kamsi vzhůru. Nakonec se ocitl v obrovském kruhovém sále a obklopilo ho několik zvláštních bytostí.

 ‚‚Vypadali jako lidé, ale měli veliké hlavy bez vlasů a na rukou jen po čtyřech prstech,'' vzpomíná na své dobrodružství muž. ‚‚Stáli kolem mě a já se nemohl ani pohnout. Potom ke mně přistoupily a začaly mě svlékat. Byl jsem zcela paralyzován a každý můj odpor byl marný. Pak ke mně přistoupila nahá žena. Byla to zřejmě jejich velitelka, protože ji všichni prokazovali úctu. Krásnější stvoření jsem ještě v životě neviděl. Tak dokonalé tělo nemá ani filmová hvězda.''

 Žena pak údajně odvedla mladíka k jaké si pohovce a uskutečnila s ním normální pohlavní styk. Když bylo po všem, směl se Michael zase obléknout. Okouzlující bytost mu současně telepaticky sdělila, že se právě stal otcem a že jeho dítě přijde na svět na zelené planetě, kolem níž obíhají tři obrovské měsíce. Hned na to se student ocitl na londýnské ulici. Podle jeho slov zážitek trval zhruba necelou hodinu.

 16. října roku 1957 Antonio Villas Boas obcházel své pole, když asi padesát metrů od něho přistála diskovitá loď a čtyři podivné bytosti odvlekly mladého rolníka dovnitř. Následovala nucená soulož s krásnou mimozemskou ženou a poté byl sedlák znovu propuštěn. Druhý den zaskočily mladého farmáře bolesti hlavy i žaludku a po celém těle mu naskákaly rudé kruhovité skvrny. Odborný lékař dr. Olavio Fontes, který mladíka bezprostředně potom prohlížel, zjistil, že muž trpí nemocí z ozáření.

 O případ se ihned začala zajímat brazilská armáda a tajná služba. Vyšlo totiž najevo, že vojenské radary zachytily v tu noc neznámý létající objekt. Farmář Boas byl několikrát vyslýchán a vyšetřován špičkovými lékařskými specialisty. Nakonec se podrobil i regresní hypnóze, během které vyšly najevo skutečnosti, jež se shodovaly s jeho vyprávěním. Zdá se tedy, že měl pravdu. Identita tajemných návštěvníků však zůstala neodhalena.

 Podobné únosy, končící stykem s mimozemskými ženami, se na naší planetě zřejmě odehrávají odpradávna. Svědčí o tom například i legenda indiánů z Jižní Ameriky. Kdysi dávno se prý do oblasti bolivijských And snesla z nebe zářící zlatá loď. Vystoupila z ní pramáti Orjana, která měla na rukou je po čtyřech prstech. Naučila údajně domorodé obyvatelstvo mnoha užitečným věcem a spojila se s několika vybranými jinochy. Pak se tato hvězdná Eva zase vrátila do oblak. Pozůstatkem po její návštěvě jsou prý rozvaliny dodnes neuvěřitelně dokonalého města Tiahuanaco. Obrovské mnohatunové kamenné bloky tu jsou sesazeny k sobě s takovou přesností, že to až vyráží dech. Nelze mezi ně vsunout ani čepel nože.

 Téměř identickou pověst zaznamenal i francouzský etnograf Francois Muron v jižní Africe. Také sem se údajně v dávnověku snesla nebeská loď, jejíž posádka vyučovala zdejší domorodce a kapitánka Orantha se nechala oplodnit několika mladíky. Po návštěvnících tu jako památka Velké Zimbabwe - komplex staveb, jejichž původ a účel vědci dodnes nechápou.

 Proč se cizí bytosti rozhodli pro takové krajně neobvyklé jednání a co tím vlastně sledují? Někteří badatelé zastávají názor, že ztratili přirozenou schopnost reprodukce, a proto usilují o lidský genetický materiál. Daleko jednoduší by však bylo, jak argumentuje celá řada vědců, odebrat uneseným mužům sperma a s tím pak dále pracovat, popřípadě ho zmrazit a uchovat. Tato technologie je běžně používána ve stovkách nemocničních zařízení po celém světě. Evy z vesmíru ale jednají jinak. Údajně unášejí vybrané muže a nutí je k normálnímu koitu. Jde-li o reálný jev, jehož cílem je vytvořit s dárcem spermatu i jakési psychické pouto, nebo jsou-li důvody úplně jiné, to zatím nikdo s určitostí ani nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Převzato ze stránky : http://goa.webpark.cz/