Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budeme velice rádi,když nám pošlete svůj horor/strašidelný příběh/záhadu/něco o UFech.Stačí vyplnit formulář níže,a odeslat.
Potom váš text zveřejníme na naších stránkách.Taktéž přes tento formulář můžete napsat pochvalu,nebo kritiku.

Děkujeme za vaše texty.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TO NEBYL SEN

(Patricie Vávrová, 6. 12. 2009 13:11)

s kámoškou jsme hráli na schvku v lese zašli jsme hlouběji.Najednou kámoška zakřičela šla jsem za ní a tam byli krvavé stopy a ty vedli ke stromu kde byla zavražděná žena stuhlijsme ,a ani jsme nemukli.A najednou jsme uslišeli jemný hlas a říkal ¨váš čas vypršel.Utíkali jsme na všechny strany ,ale najednou se linda stratila.Začala jsem ji hledat,a potom jsem jizahlídla byla mrtvá a vedle ní byla ta žena .Utíkala jsem domů lehla jsem si do postele.Ráno jsem poslouchala správy ,bylo tam že pocestný našel dvě mrtvá těla.Když jsem šla do školi všeci na mě divně dívali,a veškole jsme se učili o mrtvích.Když jsem šla domů ,ale můj dům tam nebyl začala jsem křičet .Potom jsem ondlela.

upírka

(Lucia, 5. 12. 2009 17:33)

Tento příběh se mi stal bohužel :(
Můj příběh se odehrál v roce 1979.Je tomu už 30 let co se mi jedné osudné noci do chalupy vlezl neznamý muž v černém.Byl to upír ted už to vím.Já jsem spala takže si svou proměnu moc nepamatuju.Proměna byla nesnesitelná,krutá a bolestivá.Nasledujících 5 let jsem lovila lidi,abych přežila než jsem zistila,že se dá přežívat i na zvířecí krvi a od té doby jsem se změnila ze zlé upírky se stala hodná a lidem co jsem dříve zabíjela jsem začala pomáhat.Uběhlo dalších pár let a já jsem byla smířená s tím co jsem.Své nadlidské schopnosti jsem používala jenom pro dobrou věc,pila jsem zvířecí krev a já jsem vděčná za to co jsem.Na zavěr chci říct,že být upír není vůbec snadný,proto všem lidem,kteří chtějí být upíři tak radím zůstantě lidmi.

nechápu

(jana, 4. 12. 2009 14:57)

Jednou to bylo tak že,sem byyla z bratrancem.Rodiče byli v praci až do rána.Byli jsme sami doma s králíčkem.NO už to bude.Takže my jsme z bratrancem byli na pc a najednou se rozsvitilo světlo já sem se lekla ale bratranec ne.Bylo kolem 23.54hod.Tak jsme tam ještě chvili byli.Pak jsme šli se koukat na tv tim to zacina.divali jsme se hodinu.A najednou se vypne televiza a ji světlo z pokojiku slzset hvizdani sla jsem se tam podiva a najednou na stene bylo na psane budete se divat na tv tak vaz zabiju to uzbylo kolem pulnoci tak jsme sli spat v jednu hodinu rano me brobudil naky sramot a volani o pomoct slysela jsem to z babicineho pokoje sla jsem se tam podivat a v zdcedle jsem nevidela svuj stin a jiny nejakjy chlap tam stal a mewl v ruce nuz kdyz sem se otocila uz tam nebyl. sla jsem si lehnou spala jsem az do rana. rano jsem to rekla mamce a leta se smala a ji babicce ta mi rekla ze kdyz koupili ten dum ze tu jeden chlap zavrazdil svoji zenu a pak i sebe tak pry ze tu ted chodi po nocich a ma vruce nuz.

Pomoc mi!

(Radek, 3. 12. 2009 14:12)

Jednou s moji sestřenicí Brunkou jsme šli spát knám domu šli jsme totiž s kina.Potom něgdo zazvonil koukli jsme se z okna a tam byli Barči kámošky pozvali jsme je teda na horu.Řekli jse si že budeme vyvolávat duchy Andrea řekla že se kouknem nejdříve na horor vybrali jsme Halloween zmrtvíchvstání!Dokoukali jsme a šli vyvolávat vyvoláváme tě duchu ze záhrobí v klidu...(A tak dál)A najednou jsem vykříkl jejda!Houpací křeslo se začalo hýbat!pomoc!pomoc!volali jsme!Krystýna řekla že je třeba duchy odvolad a vvtom se stalo todle vykřikli jsme utíkejte!
...............Pokračování příště.....................

noc v chate

(karina, 30. 11. 2009 16:07)

jednou jsme spaly u kamosky a její rodice nebyli doma tak jsme sli asi v 10 hodin ven.eva rekla ze jestli se nebojíme tak pujdem do stareho domu u lesa my se nebály a sli jsme.prisli sme a vlezly jsme do chaty rozli svícky co byly polozene na rantlech.byla zima tak se saša rozhodla dojít pro drevo me terce a eve se moc nechtelo tak jsme raci zustaly v chate.saša sla byla tam asi pul hodiny a nevratila se.cekaly jsme uz hodinu a nic.tak sla terka hodinu byla tam a nic nevratila se.rekly sme si s evou ze pockame do rana.rano jsme se probudily a pred chatou jsme nasli sasu a terku mrtvou my se lekly a valili jsme domu.rekly sme to rodicum a ti nam neverili a sli se tam podávat nikoho nenasli jako kdyby e vyparili,ale nasi rodice rekly ze jeste nikdo se s te chaty nikdy nevratil a od te doby se k te chate nepriblizujeme

tajny denik

(kačka, 22. 11. 2009 18:44)

jednou na pátek 13.února 2009 u mě spala kámoška evča. řekli jsme si,že se koukneme do mamčiných starých věcí. našli jsme tam její starý deník. podívali jsme se dovnitř. tam na straně 13té bylo krví napsáno: ,,ten kdo si tohle přečte na pátek 13. něco se mu do 24 hodin stane!" dostely jsme strach! jelikož právě odbíjela půlnoc a naši nebyly doma rozhodly jsme se, že půjdeme spát. ráno když jsem se vzbudila Eva byla mrtvá. vedle ní ležel ten deník a byla tam strana 23. na ní bylo napsáno: ,,jsi na řadě!" vůbec jsem to nechápala. proto jsem šla za mamkou do ložnice a zeptala se jí co to má znamenat. nejdříve byla naštvaná, že se jí hrabu ve věcech ale pak když jsem řekla že je evča mrtvá koukla se do deníku. ve vteřině byla mrtvá! to už jsem toho měla dost a napsala jsem na stranu 24: ,,Co to má znamenat?" odpověď jsem dostala až od policie, která mi řekla že tento deník je zakletý. nejdříve jsem myslela že si ze mě dělají srandu ale bylo to jinak. řekli mi že tento deník má svoji kletbu a ta zní: koupíš-li si deník na pátek 13. stane se něco zlého! a mamka si ho kupovala na pátek 13.! myslela si že má štěstí když ho uviděla a tak si ho koupila. a od té doby se bojím ho znova otevřít!!!!

Divné zvony v Plzni aneb není to lež

(Gurngar, 22. 11. 2009 18:26)

Když jsme si s klukama povídali o ježíšovi(ve 3.třídě)to bylo ve škole. Tak jsme si povídaly a najednou uplně hlasitě zvony byli slyšet dost.... A v blízkosti školy žádné zvony nejsou! A já vím, že mi to nebudete věřit ale stalo se to nekecám. Co se vlastně stalo? Já nevím, ale je to divné. Zajímavé ale je, že jsem to slyšel jen já a kluci nikdo jiný!

xxL

(vendax, 17. 11. 2009 14:25)

prase mnělo prasečí chřipku.konec muj horor.

STRAŠLIVÝ E-MAIL

(elizabet, 17. 11. 2009 14:13)

Jednou v sobotu jsem dostala e-mail.Byly tam fotky mrtvé holky a pod nimi bylo napsáno jestli tyto fotky nerozešlu 7 lidem do týdne tak se mi něco stane.Myslela jsem si že je to jen nějaký žert a proto sem ten e-mail vymazala.Když uběhl týden domluvily jsme se s kámoškou že ke mě příjde.Ten den jsem šla ze školy a slyšela jsem nějaké zvuky,ale když sem přišla k brance zvuky přestaly.Když jsem si na verandě zouvala boty objevila se tam ta mrtvá holka pořád se přibližovala a měla v ruce nůž.V tu ránu zazvonila kámoška.Měla jsem velké štěstí jinak bych už dávno byla mrtvá!!!!!!

upír

(vesli snipes, 14. 11. 2009 12:26)

jednou večer jsem bil sám doma. bilo to o pul noci a kdiš sem otevřel okno viděl jsem netopíra a on vletěl ke mě domu .vletěl mi do pojkoje chtěl jsem ho najít ale nenašel, jsem ho a tak jsem to nechal být.rodiče bili prič celí večer,takže jsem měl dost času ho najít a taki že jsem ho našel ale až po třech hodinách kdiž jsem ho chtěl vzít do ruki on mi vletěl přímo do krku a kousl mě já jsem vikřkl a pustil ho von mě najednou začal kousat po celém těle a já sem se sním začal prát už jsem nemohl a tak jsem upadl do bezvědomí kdiž jsem upadl do bezvědomí tak jsem se v poslední chvíli podíval na hodini jako kdibich věděl že až jse vzbudím budu chtít vědět jak dlouho jsem vtom bezvědomíbil. bili 3hodini ráno a kdiž jsem se probudil bilo 6hodin ráno vedle mě už nebil netopír ale UPÍR kdiž jsem ho viděl uskočil jsem a snažil jsem se dostat ven ale dveře bili zamčení a klíče tam taki nebili bil jsem v šoku a tak jsem chtěl viskočit z okna ale ten upír mě chitil a pak jsi pamatuju jenom jak jsem ucítil velikánckou bolest.

xxx

(to je jedno, 10. 11. 2009 23:02)

všechny povídky o ufounech a podobně jsou nesmysli a všichni to víte a jen si tak hrajete...ale sam muzu potvrdit že možná něco divnyho existuje a možná to za nejakou dobu i dokážu zazím si to necham..

Podivné Situace v Ústí nad Labem

(Earthmancer, 7. 11. 2009 21:29)

Když jsem jednou 6.6.2009 šel v 11:38 domu z oslavy kamarádky (to jsem přišel o paniství xD) měl jsem po cestě divné představy ... ba i se pomalu stávaly skutečností ... chtěl jsem si sednout na lavičku .. viděl jsem jí pak jsem si sed a nebyla tam ! tak se zvednu a du dál .-.. du popřechodě nic nevidim tak du a najednou se mi zamotá hlava a porazil mě kamion s poznávací značkou 12 FD 666 divné co ? ale podivuhodné je že jsem nebyl ani škrábnutý a byl sem v pohodě schopný jít dál (asi to byla iluze )najednou jakoby mě začal někdo pronásledovat ... kouknu se za sebe nic nevdím tak jdu dál a nic najednou slyšim divný zvuk ohlédnu se a předemnou něco černé jak bota a řiká to "hej dyk more nemáš cígo a voheň kámo ?" tak sem mu řek že ne a šel jsem dál ... najednou zvoní telefon a volá mi číslo 666 zvednu to a nmajednou se začne telefon trošku zahřívat a když sem to dal na handsfree tak jsem slyšel takové "muhehe he, já si tě najdu " sem se z toho málem posral a začal sem utíkat domu .. utíkal jsem 3x kolem jednoho baráku a když už sem si to uvědomil zatočil jsem a tak byla jedna hezká dívka .. jdu k ní a ptám se jí " hej co tady děláš tak pozdě v podprsence ? " a ona utekla potom když už sem byl skoro doma a otočil jsem klíčem od baráku dostal sem něcim po hlavě a ukradli mi voňavku mp4 mobil a tričko .... fakt nevim co se to dělo ale pamatuju si to moc dobře možná sem byl trochu připitej nebo mam extra mega smulu :D :D

sny jako opravdoví

(Karolína, 6. 11. 2009 12:30)

Posledních 5 měsícu mam sny o tom co se stane dopředu nebo co se už stalo až na noc 14.5 2009 vten den mam narozeniny slavila sem 13 a rosiče šly prič pote všichni kolem 10 odešly šla sem spat a mnela sem sen ktery nebyl ledajaky ,,zdalo se mi o tom že sem šla sama lesem ze školy a za mnou šly dva chlapci jeden odešel sel nekam bokem ten druhy byl trochu divnej šla sem s mp3 a poslouchala sem pisničky na hlas takže sem si ho nevšimla ,všimla sem si ho až po nakych 5 minutach ....on na mne zacal neco mluvit neco jako že bych nemela tak pozde chodit sama i když to byl jen sen on me zacal kopat po 1 me kopl do bricha tím padem sem se svalyla na zem a a pote mi dal 5 krat pěstí do obličeje...probudila sem se až rano řekla sem ,,to byl ale hnusnej sen ...ale jen co sem se pohla citila sem obrovskou bolest břicha a hlavy koukla sem na břicho ktere bylo uplne dobite a napuchle....a z nosu mi tekla krev pak sm si všimla že šloputu od krve ktere vedly od me postele...

Ale,voda byla vyplá

(Markéta, 6. 11. 2009 12:23)

Jednou sem byla u kamaradky bylo nas tam víc,Lenka,Majda,Lucka a Hanka a Já.Majda se chlubyla že jako jedina vyvolávala tak Lenka řekla že to chce taky skusit ja to ale nechtela oni me přeprosily že se nam nic nestane tak sem řekla ,,tak jo skusíme to '' vzaly sme talíře,svíčky a a kousek papíru, sedli sme si do kruhu a okolem nas sem zapalila svíčky.pak kamaradka řikala nake slova nic s toho sem ji nerotumnela a když sme cekaly na nake znameni nic...proste nic ,tak lenka řekla že je to cele blbost..Pak sem u nich zustala jen ja a Lenka a dívaly se na televizi a najednou sme slyšely ranu ktera šla z koupelny nikde nikdo leželo na zemi rozbite zrcadlo tak sem si řekly že se jen urval kolíček na kterem vyselo sotva sme odešly z koupelny slyšely sme tect vodu..Majda u ktere sme s Lenkou spaly se nas ptala jestlli sme to nekdo nespustily...ale my sme to nebyly meli sme strach tak sme pak tu noc spaly misto rosiču od Majdy a na druhy den sme zjistly že to zrcadlo pak bylo spatky na svem myste i když oblepene slizem a potopa tam byla jak na koupaku....doporučuju neskoušejte takove veci tohle nine zrovna sranda...

Tajemný duch

(Car.Malteus, 5. 11. 2009 14:42)

K tomu duchovy, byl to ďábel, padlí andělé se projevují při svém posledním tažení a snaží se nadělati co nejvíce škod, neboj se ďábla, bojuj s ním způsobem božím, miluj Boha neb každý tvůj hřích je 100 kristových ran bičem........Zábíjíš lásku?

Znamení

(Car.Malteus, 5. 11. 2009 14:39)

Když mi bylo 14 přísahal jsem knězi řád kristův, však v mládí jsem měl poěkud jiné znamení, znamení zla, nemohl jsem spát, cítil jsem obří zlo, rozklepaný jak ratlík,
pak jsem vystrčil hlavu z peřin a uviděl jeho, nepřeji Vám to, nepřeji Vám aby na vás zasýpal, ->pojď za mnou a nebo -> následuj mě<- . Byl to Zlý hodně zlý duch, bál jsem se, ale rychle jsem rožhnul baterku pod peřinou a odříkával latinský odčenáš, posvítil na mlhavý zjev a do těla jeho se vypálila díra a zmizel, byl to nepříjemný přelud, to bylo v pěti letech, léta šly dál a nebyl jsem dvakrát vzorný, byl vzat k exorcistovy, ten jen pronesl že mám čistou duši , ale poznamenanou ďáblem.........od té doby se mnohé změnilo, přijmul jsem Tělo Kristovo ale nějak jsem to nerešil, posléze jsem se dostal do dalších problémů, jakoby to zlo opět promlouvalo, ale řekl jsem si dost, někdo s tím musí zatočit, šel jsem ke zpovědi (14 let)
tam jsem se zapřísahl Kristu, s mou duší pozanmenanou ďáblem je to těžké, vycítím zlo, bojím se některých lidí a přímo mi z nich běhá husí koža, o tři léta posléze mě opět navštívil on, možná jeho vyslanec, dost zuřiví poltergeist, na zdi jsem měl dost na fest nalepené obrazy co jsem maloval, co jsem maloval s láskou - byly postrhávané, otevřené okno, zima v místnosti a přitom venku bylo 22stupňů(červenec)
měsíc zářil jako divý a oknem do pokoje, ale to co mne zbudilo nebyl chlad ale samotný ďábel, jak známo když spíš ten kdo tě škrtí je ďábel ( klasický zastrašující moment padlého anděla ), teď když mi táhne na 18. rok mám opět stavy rázu dosti děsíveho, nemohu spát a přímo mne to zlo fascinuje, přitahuje, temná magie mě zajímá, však největší zbraň je Bílá magie, a nejlepší je latinský Otčenáš proti satanově dvanáctiverší ) samotné vyvolání ďábla černokněžníkem) ale ! já tvrdím jen ten kdo poznal obě strany může být dobrý bojovník!
Před pár měsíci o velikonocích se mi zdál sen ve kterém jsem viděl marii která mne líbala na čela a těšila mou bolest, později se mi zdál sen že jedu na kole nějakou polní zasněženou cestou, kolem mne jdou lidé s Betlémským světlem, bál jsem se ho ale když jsem dojel k svatyni Ježíška oslepila mne krásná záře a když jsem odjížděl měl jsem na zádech odznak betlémského světla. proto vím že jsem jezdcem dobra a světla, posláním lidstva je život na zemi a posmrtná cesta....... mým posláním je vykopat plesnivé záhrobní zadky z tohoto světa, mor na vás Upírská sebranko!
Jo a kdyby někdeo z vás byl upír tak se tím nechvástáte!

Kočky stáhnuté za živa

(petra , 3. 11. 2009 18:25)

Jednou jsme spali u kamarádky a zrovna její rodiče nebyli doma,a tak jsme si řekli že se půjdeme projít.Vyšli jsme asi kolem půl jedenácté,chodili jsme pořád dokola kolem naší vesnice,až sem řekla,že už je to trapné chodit pořád kolem dokola a navrhla sem že se vloupame do zámku a trochu se tam poohlidneme holky řekly že tam nejdou ani za milion,ale pak sem je přesvědčila.Stály sme u zámku a já jsem se podívala na hodinky bylo půl dvanácté,hádaly sme se s holkama ktera půjde jako první ale jako vždy to padlo na mně.Řelka sem že teda půjdu stejně sem to vymyslela já ,řekla sem že skusím deře ale holky byly proti řekli mi totiž že lepší je to oknem,no pro mně žádný problém mám výcvik z aiersoftu ale holky(barbinky) to nešlo a tak sem šla sama chodila sem sama po strašidelném zámku ale co jsem neviděla vešla sem do dlouhé chodby a uviděla sem matně světlo šla sem za tím světlem a vešla do nějakého pokoje to co jsem tam viděla nepřeji nikomu viděla sem tam jak visí kočky stáhnuté z kůžě za živa jejich kůže byla pohozena v nějakých bednách a zaslechla sem že hned vedle v místnosti někdo je neváhala sem a běžela pryč.Holky na mně čekali pod tím oknem přiběhla jsem a holky se mě ptali jake to tam je ale ja sem nic neřekla a běžela pryč od toho zámku holky samozřejmně běželi za mnou,pak celou noc vyzvídali co se mi tam stalo já jim to teda řekla ale ony mi to nechtěli věřit.Na druhy den sme se šli podívat do naší hospody a tak sem slyšela že je v naší vesnici jeden chlap a ten je "vrahem koček"já vím že to zní nerealisticky ale opravdu se to stalo od té příhody nemůžu spát už sem s tím byla i u "cvokaře"psychologa jo a abych nezapomněla ten "vrach koček"má už přezívku KOČIČÍ MUŽ

!!FAKT PRAVDIVÉ!!

(Adam, 2. 11. 2009 20:38)

Jednou jsem byl u nás ve Zdounkách(obec)byl jsem s kámošem Honzou venku.Byli jsme na hřišti za poštou, sice to nebyla moc sranda ale to víte není nad pořádný pokec s kámošem.Asi v 18:50 jsem už musel jet dom(na kole)nevím proč ale rozhodl jsem se jet domů přes druhou ulici a dalši zvlášnost odbočil jsem na cestu do ůplně jiné obce za asi 300m jsem se vzpamatoval otočil jsem kolo ale najednou jsem samím zděšením spadl na zem předemou stálo no vlastně se vznášelo nějaké divně škaredé stvoření.POPIS:mělo to dlouhá netopýří křídla,řekl bych mužského pohlaví,červené oči,krátké černé vlasy a byl asi 3m vysoký.Pokračujem.Pořád si mě divně prohlížel a pak se mě zeptal´:Ty mě vidíš?" já jsem mu odpověděl a A ano on si zamumlal.Hmmm to je zvláštní divný chlapík a navíc mě vidí.Já jsem řekl no to je jasné že tě vidím tebe nejde přehlédnot.vrrrrrrrm vrm vrrrrrrrm slyšel jsem,podíval jsem v pravo a viděl auto které se k nám řítilo docela rychle .Uhni vole. Zakřičel jsem na něho ale on se jenom pousmál auto jím projelo jak duchem ale já věděl že to určitě duch není mohl jsem si na něj sáhnot stejně jako na člověka.Jsem Adam a jsem pak řekl cosi jako šihigmi.Neptal jsem se co to řekl a potom už se jen zmínil že mám talent a že se ještě vrátí. no už je to dva týdny ale Adam se ještě neobjevil.No ale můžu ještě dodat že se také jmenuji Adam

nejakej chlapek

(U kámošky na dvorku , 29. 10. 2009 19:38)

Jednou jsme si řekli z kámoškou že u něj přespím. Tak jsem si vzala kartáček, pižamo atd. Ráno jsem k němu šel a všimli jsme si na zahradě trochu mlhy ale jen na jednom kousku. Kámoška řekla Náhoda je blbec. Šly jsme dovnitř a jako vždy na compa. Hráli jsme teda ona hrála 4story. Kdyš už bylo 21:03 nebo pár minut po 21 jsem se šla připravit do postela. Kámoška pořád hraje. Hele pod aspoň na televizi neš na 4story. Nn kdy bys udělala ten 26 lvl? Tak jsem jí u toho nechala. 3la jsem se kouknout ven na balkón a vtom vidím na tý mlze co jsme vyděli ráno chlapa jak stojí nehybně. Jen dýchá a po chvíli začal tak ječet že to probudilo verči mámu, tátu a bráchu. Otec vyběhl co tu křičíte to mi ne to ten chlap venku. verči táta se podíval a běžel pro brokovnici. Ale když vyběhl nikdo tam nebyl jen ho něco chytlo a skoro ho zabylo. Asi měsíc ležel v nemocnici a už to prověřovala policie. Nám nevěřili a že to byl normal člověk ale prozraďte dělaj klidi že vřískaj jako c harry potterovi ten smrtonoš nebo tak něco? Verča a její rodina se přestěhovali a v dom domě nikdo nebydlí.Jen večer se tam asi v 24 00 rozvícej světla a kdyš tam někdo příde tak to zase sičí.

Tajemný duch

(Hana, 29. 10. 2009 15:29)

Jednou v noci jsem sedela u počítače jako dnes a hrála jsem si PC hry.Venku začalo sněžet a zvedat se vítr.Až najednou někdo klepe na dveře.Šla jsem otevřít a byla tam má mrtvá sestra,pak za chvíli zase ale to nebyla mrtvá sestra ale brácha.Začala jsem se bát.Za hodinu se stala ta věc,byl tam krvelečný chlap.Začala jsem křičet,potom mě chitil a začal mě dusit.Pak sem se probudila a mela jsem hlavu v záchodě.