Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budeme velice rádi,když nám pošlete svůj horor/strašidelný příběh/záhadu/něco o UFech.Stačí vyplnit formulář níže,a odeslat.
Potom váš text zveřejníme na naších stránkách.Taktéž přes tento formulář můžete napsat pochvalu,nebo kritiku.

Děkujeme za vaše texty.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Na koupáku

(saša, 29. 10. 2009 13:54)

jednou jsme s kámoškou Jarčou jeli na koupák. tedy do akvaparku. no a ted už se začalo stmívat a my jsme chtěli ještě jednou si sjed tobogán a pak že pojedem domů. šli jsme tedy po schodech nahoru a najednou si Jarča všimla nějaké postavy. asi to byl duch. najednou nam to začalo říkat at rychle utečeme. poslechly jsme tedy ducha a utíkaly po schodech rychle zase dolů. pak když jsme vyšly z šatny řekli jsme to recepční a ta řekla že před 5 lety se tu stala nehoda. byla tu dívka stará jako my (nám bylo tehdy 14) a jela už večer na tobogánu a ten se prolomil. přijela sanitka ale dívce už nedokázaly pomoci. no a když jsme vyšli ven nevěřili jsme svým očím. tobogán se znovu prolomil.

NA chalupě

(man, 28. 10. 2009 22:21)

Šel jsem spát ke kámošovi tak jsme u něj dělali takové ty kravinky však víte.Asi v osm večer jsme šli s jeho psem na procházku. No a v křo ví nak zafunělo.Hele pes!řek kámoš a přitách pořádně nicka(kámošova psa)Tak jsme šli opačnou stranou a vono to vyběhlo.Vypadalo to jako mutant psa,opice a člověka.Běželo to někam do stráně.Sme se schodli že to byl odchovanej mutant.Ale blbost.kdo by choval mutanta.ten večer jsme asi tušili oba dva co to bylo protože jsem nemohl spát kámoš taky ne .Hele mužete tu něco napsat o vlkodlacích.

básen

( Radek, 24. 10. 2009 16:09)

koukal jsem já na horor
a vtom kočka byla veklá
lekl jsem se ja slon
když tam namě něgdo vibaf!
tralalinky tralala
byl jsm vhzůru nohama,
vikuchal mě blbej vráh
smrděla jako velkej strach!
konec

Stalo se kámošce Martině

(Lucka, 23. 10. 2009 13:35)

Jednou když šla Marťa spát, tak se zababušila do peřin vzala si pod hlavu polštář a začala usínat. Ale co se nestalo. Marťa slyšela od střešního okna kroky. Prvně málo, pak víc a víc. Před postelí má koberec který trochu šustí. Pak slyšela ty kroky i na tom koberci. Začala brečet. Zavolala z pokoje svého bráchu a on hned přiběh. Kdyby ho nezavolala stalo by se snad něco hrozného? Ty kroky byly určitě skutešné !!!!

ewrdsfsdfdsf

(erwerfser, 22. 10. 2009 15:02)

jednou jsem takhle usnul a neměl jsem žádnej sen. když jsem se probudil leželo vedle mě něco jako obrovskej čert,kterej za chvíli zmizel. když jsem šel do ložnice, kde byl mrtvej had. táta a máma nikde.stalo se to dnes.

ERWSFSDFDFDF

(EWRTESD, 22. 10. 2009 14:54)

KUHUHJFGNHKS4224551542145454jkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuššššššš

SFDFFFFF

(RWF, 22. 10. 2009 14:51)

HOVNO

vhbhxn

(dedgrccc, 22. 10. 2009 14:50)

vijsujakjjkdjskd,sxss

stvoření

(staflord, 22. 10. 2009 14:45)

jeto 5 den co sme se nastěhovali do novího domu ,je fakt obrovskej má 20 místností,a jednou v noci jsem nemoh usnout, a jak jsem tak koukal do zdi slišel jsem divný zvuki. a pak se to stalo,viděl jsem podivný stvoření bilo jich tam asi 5. a potom to stvoření vidalo zvláštní zvuk, něco jako šššžažžžašašašaš.mělo takový yvláštní obličej, něco ve tvaru trojuhelníku.pak se to namně kouklo,a zbudil jsem se až ráno ve své posteli nejdřív sem si mislel že to bil sen ale pak sem uviděl že má máma a táta JSOU MRTVÍ.ted jsem již v děcáku.

dssssssss

(ffffssssssssss, 4. 10. 2009 16:53)

byli jsme na dovča a tam byl bubák!

Děvče volalo o pomoc

(::::::, 28. 9. 2009 12:32)

Byl celkem pěkný nedělní den a já se svým nejlepším kámošem sme šly za kámošema k bytovkám...Tam jsme různě dělali kraviny atd...Jednou asi 17:00 měl jet vlak...Tak jsem šly blíž aby sme se na něj mrkli a šly sme tedy ke šraňkám..Hned jak vlak projel šlyšeli sme jakýsi hlas děvčete který vycházel z pole kde byla farma s kravama...Šli sme tedy na pole kde sme slyšely výkřik o pomoc..Na poli se zmocnil celkem strach jelikož byl ještě ktomu úplněk a vdáli jakoby s farmy vycházel kouř...Chvíly sme tam stáli a kochali se kouřovou clonou vycházející pravděpodobně z farmy...Krávy se zničeho nic splašily a běžely od farmy docela rychle...Ale co je vyděsilo???Pak se ozval další hlasitý výkřik..Strašně sme se lekly a utekly zpět k bytovkám kde sme byli předtím..Tam sme se ptaly různých lidí co se zde mohlo odehrát ale nikdo neměl odpověď na naši otázku jelikož nikdo o záhadných výkřicích nic nevěděl...Pak sme narazily na chlapíka kterej tvrdí že to slýchá často..pro nás je to nevyjasněná záhada..

UFO

(-Tucker-, 19. 9. 2009 22:13)

Nevím, co jsi milko opravdu viděla, ale já viděl podobné žlutočervené objekty , ovšem nebylo to UFO, ale zvláštní typ pyrotechniky. Prý to vyrobili Číňané a češi si to kupují na různé oslavy. Někde se to zapálí a ono to pomalu pluje po obloze. Nejdříve jsem si myslel, že to je UFO, ale později jsem se dozvěděl, že to pouštějí nedaleko u hospody.

UFO nad Českou Lípou

(milka, 19. 9. 2009 20:48)

Včera 18.9.2009 ve 20.15-20.20 jsem pozorovala 6 objektů pomalu plujících na jižní staně.Svítily jasně žluto-červeně.Kosek od nich přelétalo letadlo,tak si myslím,že je museli vidět.

UFO nad Českou Lípou

(milka, 19. 9. 2009 20:42)

Včera 18.9 2009 ve 20.15-20.20 jsem pozorovala 6 pomalu plujících objektů nad Českou Lípou.Svítili jasne žluto-červeně..kosek od nich přelétávalo letadlo,tak si myslím,že je museli vidět.

UFO nad Českou Lípou

(milka, 19. 9. 2009 20:42)

Včera 18.9 2009 ve 20.15-20.20 jsem pozorovala 6 pomalu plujících objektů nad Českou Lípou.Svítili jasne žluto-červeně..kosek od nich přelétávalo letadlo,tak si myslím,že je museli vidět.

UFO nad Českou Lípou

(milka, 19. 9. 2009 20:41)

Včera 18.9 2009 ve 20.15-20.20 jsem pozorovala 6 pomalu plujících objektů nad Českou Lípou.Svítili jasne žluto-červeně..kosek od nich přelétávalo letadlo,tak si myslím,že je museli vidět.

UFO nad Českou Lípou

(milka, 19. 9. 2009 20:40)

Včera 18.9 2009 ve 20.15-20.20 jsem pozorovala 6 pomalu plujících objektů nad Českou Lípou.Svítili jasne žluto-červeně..kosek od nich přelétávalo letadlo,tak si myslím,že je museli vidět.

VLKODLAK(NEBO NĚCO TAKOVÉHO)

(xx-xx, 6. 9. 2009 12:14)

Než začnu vyprávět tak musím přiznat že naprosto chápu ty co se těmto a podobným stránkám smějí protože jsem býval stejný, ale někdy se stanou věci , které vás donutí uvěřit ať chcete nebo ne.
Byl jsem jednou na táboře se svým dobrým kámošem a všechno bylo úplně normální několik prvních dní, pak sme ale šli do lesa s celým oddílem a já a můj kámoš sme se schválně zdrželi protože sme chtěli naštvat jednu vedoucí, ale pak sme se v lese trochu stratili a začali sme zmatkovat, ale pak Honza navrhl že pújdem pořád rovně a tak z lesa určitě vylezem. Ale začínalo se rychle stmívat a já měl pocit, že jdeme pořád směrem od tábora, pak sme vylezli z lesa někde kde sme to vůbec neznali už začínala být velká tma a tak sme se vydali přes louku kdomu kde se, svítilo v naději že zavolají do tábora a pomůžou nám. Když jsme se přiblížili k domu všiml jsem si jak staře vypadá, ale i přes to jsme zaklepali na dveře. Otevřel nám starší pán byl velice milý a měl dokonce i telefon,ale pak zaklepal někdo další ten pán šel otevřít a cestou ke dveřím vtipkoval o tom že se nás asi ztratilo více, mi sme zústali v obýváku a poslouchali. Podle toho co sme slyšeli to byl dospělý muž s velmi hrubím hlasem. Mluvil s pánem jako by se trochu znali. Pak sme slyšeli dunivý uder a ten starší pán rychle vběhl do pokoje kde sme seděli a vzal nás zadním vchodem pryč, utíkali jsme pořád lesem a najednou za náma běželo něco hodně velkého a zhluboka to funělo. Ten pán nám už téměř nestačil a tak jen vykřikl a
´t běžíme pořát rovně pak zabočil mezy hustější houf stromů, mi se za chvíli objevili u tábora a z psledních sil se rozeběhli k němu, už nás hledali vedoucí, ale nikomu sme nic neřekli protože sme věděli že by se nám vysmáli a vedoucí by se naštvali ještě víc kdyby zjistili kde až sme byli. Na ten večer nikdy nezapomenu, pořád mám někdy strach že mě někdo pozoruje a někdy vydím i divné stíny, ale věřím tomu že to už je jen obyčejný strach.

HORORLAND

(Radek trykar, 27. 8. 2009 16:10)

Knihi jako například husí kůže,ne mě se stal příběch jako huśí kůže HORORLAND.Stal jse mi podobný příběh jeli jsme na výlet do ameriky na 12 dní za tetou.byli jsme tam rádí.Jel jsem tam ze sestrou a jejim klukem a zmojí kámoškou nák byla tma a potom tatka řekl že jsme zabloudili najednou...Pokračování příště

Blázni

(Michal Bočan, 25. 8. 2009 15:50)

Ti,co nevěří na ufo,tak je blázen